Close

Achensee – lyžiarske stredisko

Lyžovanie v Achensee

Päť lyžiarskych stredísk s celkom 58 km zjazdoviek a bohatý program pre celú rodinu, ktorý ponúka neobmedzenú zábavu na svahoch.
Ideálny pre celú rodinu
Jedná sa o lyžiarske oblasti v prítomnosti okolo jazera Achensee. Vzhľadom na rozmanitosť širšej zjazdovky je lyžiarske stredisko pri jazere Achensee vhodné najmä pre rodiny s deťmi.
V nadmorskej výške 1900m, Vám ponukáme 58 km zjazdoviek, 30 vlekov. Lyžovačky a ubytovania v obciach Achenkirch, Maurach , Pertisau , Steinberg a Wiesing.
V siedmich lyžiarskych školách v tomto regióne Vám ponúkajú kurzy pre všetky úrovne – od súkromných lekcií až spoločné. Dokonca aj tí najmenší lyžiari sú vyučovaný vo všetkých lyžiarskych školách v regióne s ľahkosťou a radosťou.

domovská stránka strediska: http://achensee.info/Na účely prispôsobenia obsahu a reklám, poskytovania funkcií sociálnych médií a analýzy návštevnosti používame súbory cookie. Viac Info

Na účely prispôsobenia obsahu a reklám, poskytovania funkcií sociálnych médií a analýzy návštevnosti používame súbory cookie. Viac info tu: https://www.google.com/about/company/user-consent-policy.html

Close